Hakkımızda

2013 yılında dental alanda hizmet vermeye başlayan Nasırlı Group bu güne kadar sektörün ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yerinde ve zamanında yürüttüğü  çalışmalar parelelinde yöneterek hedeflediği istikrarlı büyümesini bölge  içinde  başarıyla tamamlamıştır. Elde ettiği bu vizyon ile sektörün önde gelen firmaları arasındaki bölgede yerini almıştır.

Nasırlı Group kurucu ve yöneticisi Murat NASIRLI 15  yıllık tecrübesini, modern çağın sunduğu hızlı teknolojik gelişmeler ile birleştirerek tüm ihtiyaçlara yönelik portföy seçeneklerini siz değerli arzunumlara yerinde ve zamanında sunmak gayretiyle önde gelen markaların bölge distiribütörlüğünü yapmaktadır. Bunu tecrübeli güvenilir satış ekibi, web tabanlı sunduğu satınalma olanakları, vermiş olduğu yüksek kalite müşteri servis ağı sayesinde harmanlayarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermiş, global pazarda rekabet güçlerini destekleyerek fayda sağlamıştır.

Nasırlı Group olarak 15 yıllık zaman diliminde bünyemizde oluşturduğumuz ürün seçeneklerinin sergilendiği teşhir bölümleri, bakım onarım faaliyetlerinin yürütüldüğü birim, eğitim salonları, üstün hizmet anlayışımızı hayata geçiren güçlü teknik servis ağı müşterilerimize uzun vadeli iş birlikteliği garantisini vererek, hedeflediği hizmet kalitesini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hayata geçirmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren yola çıktığımız felsefe doğrultusunda şirketimiz tüm ihtiyaçlara,bölge nezninde standartlarda müşteri odaklı hizmet anlayışından, saygın, güvenilir, kaliteden ödün vermeden sektörde en yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edecektir.

Misyon & Vizyon

Modern çağın sunduğu hızlı teknolojik gelişmeler ile birleştirerek tüm ihtiyaçlara yönelik portföy seçeneklerini siz değerli arzunumlara yerinde ve zamanında sunmak gayretiyle önde gelen markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

Kalite Politikamız

Şirketimizin amacı çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaçlarını, beklentileri doğrultusunda en iyi kalitede ürünleri sunarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amacımızı gerçekleştirmek için;

Müşterilerimizin taleplerini zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,

Sattığımız ürünlerin kalitesiyle, satış sonrası hizmetlerimizle ve teknik desteğimizle en üst düzeyde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak,

Tüm çalışanlarımızın katılımıyla gelişen teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,

Hizmetlerimizin kalitesi ve sürekliliği için karşılıklı kazanç ilkesi çerçevesinde, verimli ve işbirliğine dayalı bir çalışma anlayışı içinde uzun süreli ilişkiler kurmak ve sürdürmek,

Çalışanlarımızın iş içinde eğitilmesini sağlamak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak çalışan memnuniyetini arttırmaktır.

Organizasyon

MURAT NASIRLI
MURAT NASIRLI
Genel Müdür
Deniz Celayir NASIRLI
Deniz Celayir NASIRLI
İnsan Kaynakları Müdürü
Cavit TEKTAŞ
Cavit TEKTAŞ
Satın Alma ve Finans Müdürü
Gönül ÇAVDAR
Gönül ÇAVDAR
Stok ve Depo Sorumlusu
Muhammet İlkbey ARAS
Muhammet İlkbey ARAS
Satış ve Pazarlama
Poyraz IŞIK
Poyraz IŞIK
Medikal Destek Uzmanı
Aziz ÜREN
Aziz ÜREN
Medikal Destek Uzmanı
Fatih ATLAN
Fatih ATLAN
Medikal Destek Uzmanı